Vasaros akademija „Ateities Pilietis“ kviečia studijuoti socialinę komunikaciją

  • paskelbė

Didžiausias šalyje socialinių pedagogų rengėjas – Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) Socialinės komunikacijos institutas kartu su socialiniais partneriais šiemet liepą kviečia vaikus, jaunuolius ir jų tėvelius studijuoti vasaros akademijoje „Ateities Pilietis“.

VPU Socialinės komunikacijos instituto direktorė, profesorė Giedrė Kvieskienė tikino, kad ši akademija, skirta vaikams nuo 4 iki 16 metų, liepą veiks universiteto principu ir tokiu būdu jaunuosius studentus supažindins su studijomis ir pramogomis aukštojoje mokykloje.

,,Akademija padeda turiningai praleisti laiką bei mokytis įvairių dalykų, kaip pavyzdžiui, savo finansų valdymo, pirmosios pagalbos suteikimo ar problemų sprendimo, tad mokytis įdomu ir naudinga  vaikams ir jaunimui, tuo tarpu su tėveliais kasdien 18 val. daktarė Sigita Burvytė diskutuos apie pozityvius tėvystės įgūdžius“,  – sakė G. Kvieskienė.

Akademijos „Ateities Pilietis“ tarybos narys Linas Kleiza tvirtino, kad turiningas laisvalaikis ypatingai svarbus kiekvienam jaunuoliui, tad ypatingai svarbu šiame amžiuje rasti savo pomėgius bei sudaryti sąlygas jiems plėtotis.

Anot Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegijos Socialinių projektų vadovės Ingos Galias, akademijoje bus organizuojamos socialinės komunikacijos studijos, kurių metu vyks kūrybiniai užsiėmimai bei praktinės veiklos, tokios kaip krepšinio treniruotės, išvykos, taip pat bus rengiamos atviros paskaitos. Vasariškos studijos vyks liepos 11 –29 dienomis.

Akademijos programą sudaro atviros paskaitos, kuriuose paskaitas skaitys Vilniaus pedagoginio universiteto, Socialinės komunikacijos instituto dėstytojai, bus vykdomas JAV parengtos aktyvaus pilietinio dalyvavimo praktikos programa ,,Pilietis“, praktinė veikla bei kūrybiniai užsiėmimai. Kūrybinių dirbtuvių principu organizuota veikla leis susipažinti su įvairiausiomis komunikacijos formomis – neverbaline komunikacija, komunikacija laiškais, bendravimu kine ar per fotografiją.

Planuojama, kad akademija „Ateities Pilietis“, kuri šiemet rengiama kartu su socialiniais partneriais – Vilniaus miesto savivaldybe, Lietuvos ir Vilniaus Policijos departamentais, Lino Kleizos labdaros fondu, draudimo bendrove „Compensa“, ateityje taps tradiciniu vasaros renginiu Vilniaus vaikams ir ne tik vaikams. Daugiau informacijos galima rasti: www.vpu.lt/socpedagogika.

www.lduk.lt informacija