KVIEČIAME MOKYTIS

Projektų valdymas ir klasterystė

Specializuotos programos, skirtos plačiau analizuoti Europos Sąjungos ir kitų šalių finansavimo mechanizmus bei prioritetus, plėtojant tarpatautines partnerystes.

Socialinės bei edukacinės inovacijos

Programos skirtos švietimo ir socialinių įstaigų praktikams, kurie savo veikloje siekia naudotis gerąja užsienio šalių patirtimi.

Socialinių ir švietimo institucijų vadyba

Programos skirtos socialinių ir švietimo organizacijų vadovams, projektų rengėjams ar klasterių iniciatoriams ir koordinatoriams

Socialiniai tinklai

Praktinės mokymų programos apie socialinių tinklų poveikį bei jų naudą plėtojant švietimo ir socialines veiklas.

Pažymėjimai

Visi programų, akredituotų Vytauto didžiojo universiteto Švietimo akademijos, dalyviai gauna patvirtintą universiteto pažymėjimą.

Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija kviečia dalyvauti mokymuose, organizuojamuose nuotoliniu būdu, seminaruose darbo vietoje ar individualiose konsultacijose.  Mokymai skirti švietimo ir socialinių įstaigų vadovams bei profesionalams ir vykdomi pagal patvirtintas Vytauto didžiojo universiteto Švietimo akademijos programas.

 

NUOTOLINIAI MOKYMAI

SEMINARAI DARBO VIETOJE

KONSULTACIJOS

Nuotoliniai mokymai vykdomi naudojantis nuotolinių  mokymosi sismemoje, įtraukiant susitikimus realiu laiku bei atliekiant individualias ar grupines užduotis kiekvienam patogiu laiku.

Seminaro tipo, įtraukiant visus dalyvius į aktyvią veiklą, mokymai vykdomi darbo vietoje ar neformalioje aplinkoje.

Individualios konsultacijos skirtos gilinti konkrečias profesines žinias specifinėje srityje ar spręsti konkrečias profesines problemas pasitelkiant mediatorių, atvejo vadybininką ar kitą profesionalą.

                                                                 Kontaktai

                                                                                          Parašyk į info@ lduk.lt arba susisiek telefonu: +370 655 41414