NVO vaikams konfederacijos forumas: vaiko gerovės sistemos pokyčiai

  • paskelbė

Pilietinius ir edukacinius projektus vykdanti Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija, šiemet rugsėjo 14 d. dalyvavo didžiausioje skėtinės organizacijos Lietuvoje – NVO Vaikams konfederacijos kasmetiniame forume „Vaiko gerovės sistemos pokyčiai: aktualijos ir lūkesčiai.“ Tai – svarbus renginys, kuris suteikė galimybę ekspertams, mokslininkams, nevyriausybinių organizacijų nariams ir valstybės institucijų atstovams kartu aptarti vaiko gerovės klausimus.

NVO Vaikams Konfederacijos garbės prezidentė, prof. dr. Giedrė Kvieskienė, akcentuoja, kad šis forumas yra unikali galimybė sujungti jėgas ir žinias siekiant bendro tikslo – gerinti vaikų gyvenimo sąlygas ir teises.

„Tik kartu galime rasti efektyviausius sprendimus ir formuoti pozityvius pokyčius vaiko teisių apsaugos srityje.“ – sako profesorė. Forumas skatina bendradarbiavimą ir įvairių interesų grupių suvienijimą siekiant bendrų tikslų.

Nuo 2005-ųjų prof. dr. G.Kvieskienės kartu su bendraminčiais įsteigta asociacija siekia vystyti ir plėtoti NVO ir viešojo sektoriaus partnerystę, siekiant vaikų gerovės. Šiuo metu asociacija vienija 65 NVO, iš kurių – 4 skėtinės organizacijos su 135 padaliniais.

Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija yra asociacijos narė nuo jos įsteigimo pradžios.