Lietuvos galia pradeda balsavimą – kviečiame balsuoti už „Atrask.eu“ iniciatyvą

  • paskelbė

Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegijos filialo, Aukštadvaryje įsikūrusio vaikų dienos centro „Navininkai“ sukurta iniciatyva  „Atrask.eu“, dalyvauja  prezidento Gitano Nausėdos projekte „Lietuvos galia“. 

Kviečiame visus balsuoti už „Atrask.eu“ iniciatyvą iki šių metų spalio 18 d. Iniciatyva priskirta prie  „Inovatyvios“ Lietuvos kategorijos. Nuoroda į balsavimą rasite čia.

„Atrask.eu” iniciatyva gimė vaikų dienos centro „Navininkai“, vaikų laikinosios globos namų „Atsigręžk į vaikus“ filialo – vaikų dienos centro „Čižiūnai“ ir senjorų klubo „Aukštadvario žiburiai“ draugystės dėka. Jau daugelį metų dienos centrų lankytojai su senjorais kartu vykdo bendras veiklas – kepa bandeles, švenčia tradicines šventes bei klausosi senjorų istorijų apie Aukštadvarį.

Kūrėjų tikslas yra supažindinti žmones su Aukštadvario regionu per legendas, istoriją, tautosaką, mitologiją bei vietiniu veikėju – Velniu. Mes kviečiame visus keliautojus pasinaudoti interaktyviais pažinimo maršrutais, kurie buvo sukurti Aukštadvaryje gyvenančių vaikų, jaunimo ir senjorų. Skatiname žmones žaisti, tyrinėti ir mėgautis Aukštadvario kraštu, sukurtu gidu bei žaidimu su įvairiomis užduotimis ir istorijomis.

Ši iniciatyva padeda ugdyti pilietiškumą ir leidžia pažinti Lietuvos istoriją, kultūrą ir mitologiją per žaidimus, mokomąsias ir interaktyvias veiklas.

Daugiau informacijos apie iniciatyvą rasite čia.