LDUK siekia stiprinti demokratijos principus Europoje: EPF Generalinėje Asamblėjoje susilaukta svarbaus įvertinimo

  • paskelbė

Mokslo asociacija – Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija (LDUK) – dalyvavo Generalinėje „Europos piliečių forumo“ (EPF) asamblėjoje, kurioje susilaukta svarbaus įvertinimo. Renginio metu buvo pristatyta nauja strategija, kuria siekiama aktyvinti narių dalyvavimą ir stiprinti demokratijos principus. Šį renginį organizavo „Youth4Change“ projekto partneriai.

Vienas iš susitikimo akcentų buvo naujos EPF strategijos pristatymas. Ši strategija yra orientuota į aktyvų narių įtraukimą ir demokratijos stiprinimą. Tai svarbus žingsnis į priekį, atspindintis bendrą EPF narių norą kurti tvirtą ir atvirą Europos pilietinę visuomenę.

Renginio metu LDUK direktorė Eglė Celiešienė išrinkta į EPF valdybą dvejų metų kadencijai. Tai ne tik asmeninis pripažinimas E. Celiešienei, bet ir svarbus LDUK indėlis į Europos pilietinės visuomenės stiprinimą. Jos išrinkimas į valdybą rodo, kad Lietuvos organizacijos turi svarbų vaidmenį Europos kontekste ir gali aktyviai prisidėti prie svarbių sprendimų priėmimo procesų.

LDUK, kaip aktyvus Europos pilietinės visuomenės narys, demonstruoja savo įsipareigojimą demokratijos principams ir teigiamą poveikį, kurį jis turi ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. E. Celiešienės išrinkimas į valdybą yra ženklas, kad Lietuva yra svarbi veikėja Europos demokratijos stiprinimo procese.