„Atsigręžk į vaikus“ auklėtiniai tapo lenktynininkais

  • paskelbė

Šiemet lapkričio 22d., pirmadienį, Vilniaus laisvalaikio ir prekybos centre ,,Panorama“ įsikurusiame ,,Battery“ kartodrome laikinųjų globos namų „Atsigręžk į vaikus“ auklėtiniai tapo tikrais lenktynininkais.

Minimą pirmadienio vakarą kartodromas buvo pilnas vaikų bei renginio pasižiūrėti atėjusių šokių ir kartingų mėgėjų. Pasitikėti savimi ir siekti užsibrėžtų tikslų savo kalboje vaikus ragino ir ,,Formulės-2″ lenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas.

„Važinėti kartingais ir treniruotis pradėjau būdamas aštuonerių, panašaus amžiaus, kaip ir kai kurie iš jūsų. Galbūt važiuosite juo pirmą kartą gyvenime, tačiau negalvokite, kad paskutinį. Sportuokite, darykite tai, kas jums patinka, ir siekite savo svajonių“, – kalbėjo vienas iš tituluočiausių Lietuvos auto sporto meistrų.

Nuotaikingus ir išradingus pasirodymus  atėjusiems paruošė šokių kolektyvai „J-step“ ir „Flamely dance“ bei J.Astriuchina, J.Simonytė ir E.Juralevičiūtė, o „Panoramoje“ įsikūrusi ,,Čili Pica“ vaišino vaikus gardžiomis picomis.

Net 20 vaikų namų auklėtinių renginio metu išbandė elektrokartus lenktyniaudami trasoje. Trys greičiausieji užlipo ant apdovanojimų pakylos ir buvo apdovanoti įvairiais prizais. Pirmąją vietą iškovojęs lenktynininkas apdovanotas išskirtiniu ,,D1 Sport“ prizu – pasivažinėjimu ,,Drift Taxi“.

„Mūsų tikslas buvo surengti vaikams šventę ne tik per Kalėdas, kai dažnam parūpsta padaryti gerą darbą“, – sakė ,,Battery“ kartodromo kolektyvo atstovai, – „Matėme daug entuziazmo ir šypsenų, o tai jau rodo, kad renginys pavyko puikiai.“

,,Fun2go Battery“ informacija