Sukurtas filmas apie socialinį verslumą

Šių metų gruodžio 17 d., antradienį, 19 val. vyks filmo apie socialinį verslumą peržiūra „Skalvijos“ kino teatre (A. Goštauto gatvė 2, Vilnius).

Filmas „Kam rūpi“ pasakoja paprastas ir kartu įkvepiančias pasaulyje žinomų socialinių verslininkų istorijas. Filme matysite budistą vienuolį, prijaukinusį žiurkes tarnauti kilniems tikslams, kanadietę socialinę darbuotoją, atradusią neįprastą efektyvų būdą kovotinu patyčiomis mokyklose, Nobelio premijos laureatą, padėjusį milijonams žmonių išbristi iš skurdo, pasaulyje plačiai žinomos visuomenės finansavimo platformos sumanytoją ir kitus socialinius verslininkus, sprendžiančius opiausias pasaulio problemas. Filme taip pat sutiksite socialinio verslumo patriarchą – žmogų, sukūrusį socialinio verslumo sąvoką ir privertusį pasaulį kalbėti apie šį reiškinį.

„Filmas įkvepia imtis socialinio verslo ir suvokti savo galią keisti pasaulį“. „Tai daugiau nei filmas, tai judėjimas, užkrečiantis socialiniu verslumu“, – teigia filmo kūrėjai.

Filmas jau rodytas dvidešimtyje tarptautinių festivalių, o šių metų Vašingtono tarptautiniame kino festivalyje žiūrovų pripažintas geriausiu metų dokumentiniu filmu.

„Kam rūpi” – tai socialinio verslumo pamoka visuomenei, skirta kiekvienam, ieškančiam būdų prisidėti prie globalių problemų sprendimo.

Po kino peržiūros kartu su socialinio finansavimo programos „Burės“ komanda ir socialinio verslo atstovais vyks diskusija apie šio reiškinio svarbą Lietuvoje. Renginio metu bus pristatyta ir atsinaujinusi finansavimo platforma, padėsianti lietuviškiems socialiniams verslams surinkti lėšų startui ar plėtrai.

Socialinis verslas – pasaulyje ir Lietuvoje Sparčiai populiarėjantis problemų sprendimo būdas, kai nauda visuomenei derinama su finansiniu tvarumu. Socialinio verslo atstovai – tai žmonės, norintys kitokio verslo, siekiantys gyventi ir dirbti naudingiau, keistis ir keisti pasaulį jau šiandien.

ww.lduk.lt informacija