„Sprinto Diena” skatino judėjimą ir komandinį darbą bei džiugino visus vaikų šypsenomis!

2016 m. kovo 20 d. vykęs renginys ,,Sprinto Diena” buvo skirtas vaikams iš globos namų. Jį surengė UAB „Emovents”, įmonėms skirtos sporto ir pramogų renginių serijos, organizatorius. Įmonės vadovas Vytenis Benetis džiaugėsi, kad pirmą kartą į Lietuvą atvežta pramoga nepaliko abejingų, o trasą įveikusios komandos iš karto po finišo dalinosi geromis emocijomis, įspūdžiais ir nuotykiais. Pasak jo, tai yra smagus, originalus, komandą stiprinantis ir kiekvieną jos narį įtraukiantis renginys.

Varžybos savo įdomia ir ypatinga idėja džiugino ne tik suaugusius, bet ir vaikus.  Vaikų globos namų auklėtiniai turėjo puikią galimybę sekmadienio popietę praleisti aktyviai ant pripučiamos trasos, kurios ilgis siekė net 54 metrus, o aukštis siekė 4 metrus. Kad vaikams būtų įdomiau, drąsiau ir linksmiau, į renginį buvo pakviesti kariai, šauliai bei Lietuvos policijos pareigūnai, kurie padėjo išbandyti trasą bei dalyvavo varžybų metu.

V. Benetis pabrėžė, kad ,,Sprinto Dienos“ idėja yra suteikti aktyvią pramogą bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms: ‚,Mūsų renginiai skirti ne tik profesionaliems sportininkams. Neabejoju, kad ir vaikų namų auklėtiniams buvo labai smagu pašėlti. Pripučiamoje trasoje išnyksta amžiaus ribos ar kokie nors statusai – visi joje siaučia kaip vaikai“ – kalbėjo V. Benetis.

Šventėje dalyvavę vaikai atvyko iš Vilniaus Minties vaikų socialinės globos namų, Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namų, Švenčionėlių socialinių paslaugų centro bei VLGN ,,Atsigręžk į vaikus“. Iš viso buvo 14 komandų po 4 dalyvius, tarp kurių du nariai buvo kareiviai, padedantys mažiesiems. Komandos draugiškai varžėsi tarpusavyje ir stulbino savo įdomiais komandų pavadinimais bei rezultatais. Komanda ,,Vanagai“ trasą įveikė per 1:05 min. ir gavo teisę vadintis greičiausia ir geriausia iš visų komandų.

Vaikai smagiai praleido sekmadienio popietę ir pasisėmė daug energijos bei pozityvumo. Tikimės daugiau tokių šaunių veiklų ir galimybių vaikams, kurių metu yra skatinamas judėjimas, bendravimas ir bendradarbiavimas.

Daugiau informacijos apie „Sprinto Dieną“ rasite adresu http://sprintodiena.lt/.