Seime – konferencija apie socialines emocines kompetencijas

  • paskelbė

Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegijos atstovai tarptautinėje konferencijoje, kuri vyks š.m. balandžio 27 d., Vilniuje Seime, su šios srities profesionalais iš Vytauto didžiojo universiteto ir partneriais iš Izraelio, analizuos socialines emocines kompetencijų ugdymo plėtros galimybes.
Renginį organizuoja Seimo Švietimo ir mokslo komitetas, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Profesinio tobulinimosi institutas ir Izraelio NITZAN asociacija, veikianti vaikų ir suaugusiųjų, turinčių mokymosi negalią, srityje. Renginio globėjas − Seimo narys Emanuelis Zingeris.

Žymiausi šios srities ekspertai iš Izraelio, Lietuvos, Europos ir JAV pristatys įvairius socialinio emocinio ugdymo iššūkių aspektus ir pagalbos programas sudėtingoms socialinėms, emocinėms situacijoms skaitmeninėje aplinkoje spręsti bei inovatyvias edukacines technologijas mokymosi patirtims stiprinti. Konferencijos pabaigoje savo įžvalgas pristatys žymus pedagogas, konsultantas ir dėstytojas Richardas Lavoie, išgarsėjęs Izraelyje ir užsienyje savo puikiais gebėjimais pristatyti ir iliustruoti mokinių, turinčių mokymosi bei aktyvumo, dėmesio sutrikimų, išgyvenamas mokymosi patirtis ir kasdienius iššūkius.

Konferencija skirta tyrėjams ir specialistams, dirbantiems švietimo, ugdymo, švietimo pagalbos ir emocinės paramos, įtraukiojo ugdymo, tėvų konsultavimo, jaunimo ir vaikų paramos srityse, nevyriausybinių organizacijų atstovams ir kitiems besidomintiems bei prisidedantiems prie saugių bendruomenių palaikymo.

Konferencijos programa: lietuvių kalbaanglų kalba

Registracija, norėdami užsiregistruoti į konferenciją nuotoliniu būdu. 

Registracija, norėdami užsiregistruoti į konferenciją kontaktiniu būdu.

Daugiau informacijos:

Seimo nario padėjėja Auksė Petruškevičiūtė

Tel.: (8 5)  239 6627

El. p. aukse.petruskeviciute@lrs.lt