Mokslininkai ir praktikai susiburs socialines industrijas analizuojančioje konferencijoje

  • paskelbė

Mokslo asociacija – Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija kartu su partneriais š.m. birželio 3-4 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje kviečia diskutuoti apie socialinės industrijas ir sumaniąją komunikaciją.

PirstukasVytauto Didžiojo universiteto (VDU) Profesinio tobulinimo instituto iniciatyvą organizuojamos tarptautinės konferencijos „Socialinės industrijos sumaniosios komunikacijos kontekste“ tematika socialinės ir edukacinės inovacijos, socialinio ugdymo, socialinės pedagogikos, socialinio darbo, kultūrinių ir socialinių industrijų sėkmės istorijos, socialinės ir integruotos komunikacijos, holistinio ir įtraukaus ugdymo idėjos.

,,Konferencijos tikslas – suburti akademikus, tyrėjus ir mokslininkus keistis informacija ir dalytis patirtimi, taip pat mokslinių tyrimų rezultatus apie specializuotus ir tarpdisciplininius socialinės pramonės aspektus. Šis renginys suteikia visiems galimybę kurti tinklą, dalintis idėjomis ir pristatyti savo tyrimų duomenis pasaulinei bendruomenei“, – sakė konferencijos pirmininkė, VDU Švietimo akademijos Profesinio tobulinimo instituto vadovė prof. dr. Giedrė Kvieskienė.

Konferencija skiriama Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

Daugiau apie renginį: https://svietimas.vdu.lt/renginiai/konferencija-socialines-industrijos-sumaniosios-komunikacijos-kontekste/

www.lduk.lt informacija