Festivalyje „New European Bauhaus“ – skaitmeninė įtrauktis švietime

  • paskelbė
Birželio 10 d. kviečiame dalyvauti nuotoliniame pristatyme apie skaitmeninį švietimą „New European Bauhaus“ festivalyje, kuris kuria tarpdisciplininį judėjimą ir jungia įvairius žmones iš skirtingų šalių.

Švedijos atvirojo mokymosi internetu organizacija Ossiannilsson (QOOL), bendradarbiaudama su mokslo asociacija Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija, pristatys kartu vystomą skaitmeninės įtraukties projektą DI4ALL.

Projektu Digital Inclusion for all Learners (DI4All) siekiama tobulinti mokinių pagrindines kompetencijas ir mokymąsi pasitelkiant inovacijas bei plėtojant skaitmeninę įtrauktį švietime. Kartu renginyje bus pristatytas ir inovatyvus projektas: „Išmanioji edukacijos monitoringo sistema (EMS)“ .

Skaimeninio švietimo tema bus analizuojama nuotoliniame seminare, nuoroda: Digital Inclusion for all Learners (DI4All)

Festivalis „New European Bauhaus“ 2022 m. birželio 9–12 dienomis vyks kaip hibridinis renginys. Pagrindinė festivalio veikla vyks Briuselyje, o kiti renginiai bus organizuojami visoje ES ir už jos ribų. Festivalis buria įvairiausius žmones diskusijai apie trokštamą ateitį – tvarią, įtraukią, estetišką. Tai puiki galimybė bendrauti bei tiesti tiltus tarp ​​mokslo ir meno, dizaino ir politikos, architektūros ir technologijų.

🔗 Daugiau apie festivalį → https://lnkd.in/dvpvqt76

www.lduk.lt informacija