Vaikų dienos centre „Navininkai“ virė mokslinių eksperimentų karštinė

Teksto kūrėja – Agata Naimavičiūtėunnamed (1)
2015 lapkričio 20d. 13-17 valandomis mes, LDUK’o savanoriai aplankėme Aukštadvario vaikų dienos centrą. Buvome mielai sutikti ten dirbančių darbuotojų, bei žinoma gausiai šią dieną susirinkusių vaikučių. Nors oras už lango buvo niūrus, vaikų nuotaikos buvo puikios.

unnamed (3)

Žinoma, kad atvažiavome netušti, paruošėme vaikams pramogų: sportinių žaidimų ir mokslinių eksperimentų, o vaikučiai tai įvertino aktyviai dalyvaudami veiklose. Emocijos virė varžantis estafetėse, kuriose savo įvairius talentus atskleidė tiek jauniausi tiek vyriausi dalyviai: kuriems teko skusti balionams „barzdas“, šokinėti su maišais, nešti lėkštę ant galvos, bei užrištomis akimis orientuotis aplinkoje. Vyko puikus komandinis, o nugalėtoją išaiškinti buvo sunku, tad juo tapo – draugystė. Po aktyvių užduočių estafetėse, buvo nesunku susikoncentruoti ir į mokslinius eksperimentus.unnamed

Kas žino kas vyksta į nudažytą vandenį įpylus aliejų ir įbėrus druską? O gal žinote kaip perduoti žinutę draugui nematomu raštu? Į šiuos ir kitus klausimus buvo atsakyta praktinių užsiėmimų metu, susidomėję vaikai žaidė su spalvomis, rašė pienu, bei reikalavo daugiau eksperimentų. Ak, tie žinių ištroškę, jauni protai!unnamed (2)

Tai buvo įsimintinas apsilankymas tiek mums, savanoriams, tikimės, kad ir vaikučiams, linksmai praleista penktadienio popietė, nutiesė kelią gražiam savaitgaliui. Atsisveikinant vaikai klausė, kada vėl susitiksim? Nežinau, bet tikiuosi, kad neužilgo! Tarėmė ne sudie, o iki pasimatymo!