Konferencijoje diskusijos apie vaiko gerovės politiką Lietuvoje

Lietuvos vaikų draugų asociacija – AMADE-LIETUVA, priklausanti pasauliniam AMADE tinklui ir Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla kviečia aptarti vaiko gerovės politiką Lietuvoje.

Šiai temai analizuoti organizuojama konferencija, kuri vyks 2015 metų birželio 12 d., penktadienį, Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykloje.

Renginio metu bus diskutuojama apie inovatyvias metodologijas, kuriomis yra užtikrinama vaiko gerovė, motyvacija ugdymui(si) ir priemones, kuriomis galima sukurti saugią, prasmingą ir įtraukiančią aplinką vaikų raidai, o taip pat – ir vieną iš būtiniausių tokios aplinkos sukūrimo prielaidų – aktyvų tėvų įsitraukimą į ugdymo įstaigos bendruomenę ir veiklas.

Konferencijos metu bus galima ne tik išgirsti apie galimybes, bet ir sužinoti apie gerąją praktiką, paremtą konkrečiais pavyzdžiais.

Renginyje vaiko gerovės aktualijomis dalinsis Lietuvos edukologijos universiteto profesorės Giedrė Kvieskienė ir Loreta Žadeikaitė bei lektorė Giedrė Misiūnienė, Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokyklos direktorė ir AMADE-LIETUVA prezidentė Vajonė Strimaitienė ir kiti vaiko gerovės profesionalai.

www.lduk.lt informacija