Tolerancijos projektas – dialogo kūrimui Viduriniuosiuose Rytuose

tolerancelogomay_0

Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija su partneriais Center for Civic Education kartu įgyvendino jau ne vieną projektą. Šiandien norėjome pasidalinti Centro partnerių, organizacijos E-Collaborative for Civic Education naujai rengiamu projektu The Tolerance Project.

Tai – bendra arabiška, persiška ir angliška pilietinės visuomenės ugdymo iniciatyva, siekianti stiprinti toleranciją Viduriniuosiuose Rytuose. Kaip priemonėmis jie naudosis socialinėmis medijomis, atviro kodo edukaciniais įrankiais, taip siekdami įžiebti pilietišką dialogą.

The Tolerance Project siekia įkvėpti sąmoningumą, pluralizmą, religinę laisvę ir skirtingų požiūrių vertinimą. Naudojantis įvairiomis edukacinėmis priemonėmis arabų, persų ir anglų kalbomis, projektas skiria ypatingą dėmesį asmeniniam indėliui įveikiant neapykantą ir siekiant išreikšti gyvenimo atvirose ir tolerantiškose visuomenėse privalumus. Projektas siekia atlikti persekiojimų ir genocido precenciją, taip sukuriant pagrindą sstabilių visuomenių Viduriniuosiuose Rytuose atsiradimui.