Kasmetinis renginys „Vaikų žvaigždynas“ kvies vaikus ir jaunimą

Didžiausia Lietuvoje NVO vaikams konfederacija, vienijanti nevyriausybines organizacijas, dirbančias vaikų gerovei, su dideliu džiaugsmu ėmėsi organizuoti kasmetinį Kalėdinį renginį, skirtą nevyriausybinių organizacijų globojamiems vaikams ir jų geriausiems draugams.
Kasmetinė tradicinė šventė „Vaikų žvaigždynas“ vyks 2014 metų sausio 8 dieną Vilniaus kongresų rūmuose, pranešė NVO vaikams konfederacija.

Šventėje numatoma surengti ,,Kalėdinę muzikos pamoką vaikams”, apdovanoti geriausius vaikų draugus bei susirinkusiuosius vaikus Kalėdinėmis dovanomis.

Pats renginys vyks salėje tik 45 minutes, tuo metu vaikai mėgausis specialiai paruošta simfoninės muzikos programa, jiems žaismingai pristatys visas simfoninio orkestro muzikinių instrumentų grupes. Po koncerto bus pasveikinti šių metų vaikų išrinkti „Geriausio vaiko draugo“ nominantai. Vėliau šventė persikels į Kongresų rūmų fojė, kur vaikai žais, dainuos, bendraus su Kalėdų seneliu. Visi vaikai gaus dovanas, šiemet tai bus gražus, šilti žieminiai šalikai, žaisliukai, knygelės ir saldumynai. Šventės organizatoriai, deda visas pastangas, kad šventę vaikai prisimintų ilgai. Renginys bus plačiai anonsuojamas žiniasklaidoje, Lietuvos radijuje ir televizijoje.

Konfederacija jau dešimt metų iš eilės organizuoja, jau tapusį tradiciniu, renginį „Vaikų žvaigždynas“. Renginyje dalyvauja nuo 500 iki 1000 vaikų (priklausomai nuo gaunamų patalpų, finansavimo galimybių). Konfederacijos specialistai, savanoriai ir visi mūsų pagalbininkai stengiasi šią šventę organizuoti iškiliausiuose Vilniaus vietose – Nacionalinėje Filharmonijoje, Nacionaliniame Operos ir baleto teatre, Vilniaus miesto Rotušėje ir pan., kad vaikai patys galėtų pajusti šių erdvių dvasią, tikros gyvos muzikos magiją, kad jų pajaustas gėris būtų kaip siekiama žvaigždė. Renginyje dalyvaus vaikai iš skirtingų Lietuvos regionų, daugelis iš jų niekada nebuvo Vilniuje.

2005-aisiais įsteigta NVO vaikams konfederacija, vienijanti daugiau nei 50 įvairių organizacijų, dirbančių vaikų gerovės srityje, yra didžiausia vaiko teises ginanti organizacija Lietuvoje, atstovaujanti šalį Rytų Europos ir Baltijos kraštų „NVO – UNICEF“ tinkle.

www.lduk.lt informacija