Lietuvos gimtadieniui – šimtai vaikų pagamintų gėlių

Aukštadvaryje įsikūręs vaikų dienos centras ,,Navininkai“ Lietuvai jubiliejinio gimtadienio proga dovanoja šimtus trispalvės vėliavos spalvomis išmargintų vaikų gamybos gėlių.

ThumbnailŠiemet vasario 16-oji, pentadienį, Lietuva švenčia Valstybės atkūrimo 100 metų jubiliejų, kuriam Aukštadvaryje vaikai ruošiasi jau nuo šių metų pradžios, gamindami spalvingas gėles ir kitus kūrinius.

Šimtai geltonų, žalių ir raudonų gėlių kompozicija puošia Lietuvos žemėlapį, o šalia spalvingos gėlių trispalvės – vaikų sveikinimas Lietuvai.

Unikalių, vaikų gamybos darbų, skirtų Lietuvos jubiliejiniam gimtadieniui, paroda Aukštadvaryje persikėlė ir į interaktyvią erdvę – įdomiausi darbai pateikiami vaikų dienos centro ,,Navininkai“ socialinio tinklo ,,Facebook“ paskyroje (www.facebook.com/navininkai).

Vaikų dienos centras Aukštadvaryje veiklą pradėjo 2005 metais, o 2007-aisiais centras buvo įregistruotas kaip Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegijos filialas Vaikų dienos centras „Navininkai”. Dienos centrą lanko 25 vaikai. Vaikų dienos centre vykdomas intensyvus ir kryptingas socialinis pedagoginis darbas su socialinės rizikos grupės vaikais ir jų šeimomis, skatinama vaikų pozityvioji socializacija, vykdoma socializacijos jveika, ankstyvoji prevencija, taip pat nusikalstamumo, žalingų įpročių prevencijos programos, teikiama kompleksinė socialinė pagalba vaikui ir šeimai.

www.lduk.lt

Thumbnail